• Piața 1 Mai, nr. 1-2, Cluj-Napoca
  • (+40) 264 418 384

Manipulant

ID-ul de activitate # 26

Pachetul contractual conține:

  • Salariul net 1300 lei;
  • Bonuri de masă;
  • Bonusuri de performanță lunare;
  • Transport decontat/ asigurat;
  • Cursuri gratuite pentru promovare în cadrul firmei (curs gratuit stivuitorist).

Responsabilități:

  • Încărcarea în mijloace de transport a paleților cu marfă în vederea expedierii acestora conform etichetelor de pe paleți și a schiței de încărcare;
  • Pregătirea și ambalarea mărfii;
  • Să verifice înainte de încărcare starea paleților cu marfă (paleți care urmează să fie trimiși spre magazine);
  • Are obligația să scaneze fiecare palet cu marfă și să introducă tipul de palet suport în scaner, înainte de încărcarea lui în mașină.

Cerințele postului sunt:

  • Rezistență la efort fizic;
  • Disponibilitate de lucru 2-3 schimburi;
  • Responsabilitate, seriozitate, implicare.

* Vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. fie ca document PDF sau Word.