• Piața 1 Mai, nr. 1-2, Cluj-Napoca
  • (+40) 264 418 384

Tehnician vânzări

ID-ul de activitate # 6

Pachetul contractual conține:

  • Contract pe perioadă nedeterminată (după 6 luni perioadă de probă);
  • Salariu net: începând de la 2700 – 3200 lei (în funcție de experiență);
  • Diurnă pentru deplasări în străinătate;
  • Posibilitate de promovare și creștere salarială;
  • Program de lucru (Luni-Vineri).

Responsabilități:

  • Abilități tehnice și disponibilitatea de a lucra manual – revizii pe instalații de aplicare adezivi în fabrici pe țevi, nu mai mari de 1″;
  • Abilități de vânzare ale produselor firmei – adezivi, materiale de etanșare;
  • Delegații în România sau în afară;
  • Abilitatea de a comunica la nivel mediu spre avansat în limba engleză cu colaboratorii firmei;
  • Operare în sistemul CRM;
  • Orientare către client;
  • Promovare produse.

Cerințele postului sunt:

  • Studii tehnice medii (studiile superioare constituie un avantaj);
  • Experiență în vânzări/ ofertare de 2 – 5 ani, cu persoane juridice, pe o poziție asemănătoare;
  • Revizii pe instalații de aplicare adezivi;
  • Cunoștințe limba engleză nivel mediu (B2-C1);
  • Cunoștințe operare PC – pachetul MS Office;
  • Disponibilitate de deplasare în delegații atât în țară, cât și în afara țării (2-3 zile/ săptămână);
  • Abilități de comunicare, negociere;
  • Seriozitate, responsabilitate, implicare;
  • Încredere în sine și promptitudine în rezolvarea atribuțiilor zilnice.